Ücretsiz Servis ve Sipariş Hattı
0216 380 80 20

Hakkımızda

Hakkımızda

Dry Vitrin, kuru temizleme sektöründe 8 yılı aşkın süredir Kadıköy bölgesinde hizmet veren, gerek kullandığı üstün teknolojik ekipman, gerekse bilgi ve tecrübesiyle müşterileri nezninde hak ettiği yeri almıştır. Dry Vitrin Kuru Temizleme deneyimli ve güler yüzlü personeli ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Dry Vitrin Kuru Temizleme, aynı disiplin ve istekle uzun yıllar siz müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemektedir. Son teknoloji makinelerimiz ile sektörün önde gelen firmalarından olmayı hedefleyip, kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimizin ayağına getirebilmeyi amaç edinmektedir.

Dry Vitrin Kuru Temizleme, makine parkuru konusunda sektörün en büyük üreticilerin makinelerini kullanmaktadır.

Dry Vitrin Kuru Temizleme, personel seçimi konusunda da kalite kriterlerini göz önüne bulundurmaktadır. Bünyemizde çalışan tüm ekibimiz yapılan eğitimler sonucunda işe almıştır. Personelimiz için en önemli ilke; sürekli gelişim ve güler yüzdür

Gündelik yaşamın yoğun temposu arasında hepimiz kendimize daha çok zaman ayırmak, ilgi duyduğumuz işlere odaklanmak, sevdiklerimizle birlikte olmak, kısacası kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirmek isteriz. Dry Vitrin Kuru Temizleme; çamaşır yıkamak, ütü yapmak, halı yıkamak gibi zorunlu işlerin verdiği zahmetten ve yarattığı zaman kaybından kurtulmanız için kurulmuş bir firmadır. Uygun fiyatları, hızlı servisi ve kaliteli hizmet güvencesi ile her an bir telefon uzağınızdadır.

Dry Vitrin Kuru Temizleme, müşterilerimizin beklentilerine hızlı ve doğru şekilde cevap vermek ilk hedefimizken, itibarımızı tüm menfaatlerin üzerinde tutmak, çalışma felsefemizdir.

Online Sipariş

Mesajınız başarıyla gönderildi!

Bir şeyler ters gitti, formu tekrar göndermeyi deneyin.

İsminiz *
Adres *
Telefon *
E-Posta
Mesajınız
Dry Vitrin Kuru Temizleme
WhatsApp
Çevirimiçi