Ücretsiz Servis ve Sipariş Hattı
0216 380 80 20

Süet Deri ve Kürk Temizleme

Süet Deri ve Kürk Temizleme

Deri, Süet ve değişik derilerden oluşan parçaları temizlemek uzman bilgi gerektirir. Dry Vitrin kuru temizleme her biri için geleneksel temizleme ile en son teknolojiyi birleştiren en uygun işlemi seçer. Süet ve deri pantolonların kısaltılması veya diğer deri parçaların tadilat edilmesinde bizi seçmeniz ayrı bir mutluluktur.

Dry Vitrin Kuru Temizlemede kürkleriniz ve derileriniz son sistem makinelerimizde bakterilerden, güvelerden ve yılların yıpratıcı etkisinden arındırılarak temizlenir.

Kürklerin en büyük düşmanı nemdir. Kürklerinizi sık sık havalandırmalısınızdır. Kürkleriniz yağmurda ıslandığında kuruması için herhangi bir ısı kaynağına yaklaştırmamalısınız. Aksi halde kürkleriniz ısı nedeni ile küçülme ve yanmaya maruz kalabilir.Islanan kürklerinizi bir askıya takıp, tüyleri ıslak iken kuru elbise fırçası ile tüyleri tarayıp düzelterek kendi halinde kurutulmaya bırakılmalıdır.

Olası her hangi bir kürk bozulduğunda veya yıprandığında bunu yenisi ile değiştirmek en mantıklı işlemdir. Yıpranmış veya bozulmuş kürk eski halini asla geri almaz. Kürk Tamiri yapılarak küçük çaptaki bozulmaları yeniden düzenleme imkanı vardır. Büyük çaptaki hasarlarda ise kürkün tamamı değiştirilmektedir. Her türlü kürk bakımı Dry Vitrin Kuru Temizleme uzman personelince en hassa bir şekilde yapmaktadır.

Online Sipariş

Mesajınız başarıyla gönderildi!

Bir şeyler ters gitti, formu tekrar göndermeyi deneyin.

İsminiz *
Adres *
Telefon *
E-Posta
Mesajınız
Dry Vitrin Kuru Temizleme
WhatsApp
Çevirimiçi